Koronavirus

Krampola skolila vakcína na covid. Herec skončil v nemocnici

Herec Jiří Krampol (82) skončil v nemocnici. Po očkování proti koronaviru se u něj projevily nežádoucí vedlejší účinky. Jeho zdravotní stav se natolik zhoršil, že musel být hospitalizován.

Dvaaosmdesátiletý herec podstoupil očkování proti koronaviru. Přestože první vakcinace proběhla bez jakýchkoli komplikací, problémy nastaly u druhé dávky. Projevily se totiž nežádoucí účinky a Krampola museli hospitalizovat v pražské Nemocnici Na Františku.

„První dávku jsem měl bez problémů a nic jsem nezaznamenal, po druhém očkování se mi udělalo zle. Zvýšila se mi teplota a bylo mi blbě,“ řekl portálu TN.cz oblíbený herec Krampol.

Následně podstoupil také testy na koronavirus z obavy lékařů, zda se virem nenakazil. „Dělali mi testy. Nic takového se však nepotvrdilo. Byla to reakce na vakcínu,“ doplnil Krampol. V nemocnici strávil dva dny. „Dali mě dohromady a už se zase věnuju práci a točím,“ libuje si.

I nadále však v této nelehké době neztrácí optimismus a snaží se radovat z maličkostí. „Snažím se to, co dělám, dělat s chutí. Když je volno a jde to, tak chodím do přírody. Cítím se dobře, už jsem začal dokonce cvičit,“ uzavřel.

Zdroj: TN.cz

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button