Obecné

Obchodní sdělení: Investice v době krize? Ano! Máme pro Vás skvělý tip.

Bondora je největší P2P platformou v Evropě, s 11 lety ziskového fungování. Investujte nyní s 5 EUR bonusem do začátku!

Bondora je jednou z největších peer-to-peer půjčovacích platforem se sídlem v Estonsku v Evropě. Bondora je v provozu od roku 2009 a investoři investovali do půjček více než 400 miliónu EUR k dnešnímu dni. Platforma se tedy řadí mezi platformy „prověřené časem“ a navíc naprosto bezproblémově odolává koronavirové krizi od začátku roku 2020.

Společnost má skvělé výsledky v poskytování úvěrových služeb peer-to-peer a je tím nejlepším způsobem, jak investovat, v závislosti na vašich potřebách. Peer-to-peer (P2P) půjčky jsou relativně novým způsobem, jak investovat

Při půjčování P2P neexistuje žádná banka. Místo toho je osoba, která chce půjčit peníze, schopna tak učinit přímo pomocí platformy, jako je Bondora. Obě strany mají určité výhody. Pro investory je půjčka P2P novým způsobem, jak investovat do dluhu, ale bez pomoci banky, která vytváří dluhopisové fondy.

Bondora má mnoho způsobů, jak mohou věřitelé investovat do půjček. Investice do půjček na primárním trhu není zpoplatněna a tedy je Vaše investování zcela bez poplatku.

 

Go & Grow – nejpopulárnější způsob investování na Bondoře!

Go & Grow je nejpopulárnější a nejdůvěryhodnější způsob investování na Bondoře. Ať už jste penzista, který žije na českém venkově, nebo osmnáctiletý student z Berlína, který je ve světe investic nováčkem, Go & Grow vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Zde naleznete krok za krokem vysvětlení, jak Go & Grow nastavit a používat. Ukážeme vám také, jak se liší od našich ostatních produktů. Najděte si čas a pozorně si přečtěte každý z následujících bodů, protože se zde nachází spousta nových a užitečných informací.

Co je to Go & Grow?

Go & Grow vám umožňuje začít investovat několika kliknutími a zároveň vám poskytuje ohromující návratnost až 6,75 %* ročně. Jakmile přidáte peníze na účet, budete moct denně zobrazovat a sledovat svou návratnost. Navíc neexistuje žádné minimální období, po které byste museli svou investici držet. Zní to jako váš šálek čaje? To není vše.

go and grow plant

Po mnoho let existuje vysoká poptávka investorů pro produktu, který je jednoduchý, má spolehlivou návratnost a nabízí ho důvěryhodná platforma. Nabízí klíčové výhody, které naše ostatní produkty (Správce portfolia a Portfolio Pro) nenabízí. Navíc je to přitažlivý produkt pro všechny, kteří chtějí investovat „bez nepříjemností“ a s nízkým rizikem, rychlejší likviditou a automatickými funkcemi.

Go & Grow je pro snílky. Během zakládání nového účtu Go & Grow si musíte stanovit cíl a účel. Účelem vaší investice může velký nákup, jako např. svatba nebo nové auto, cesta okolo světa, předčasný odchod do důchodu nebo něco naprosto jedinečného. Naše funkce stanovení cíle je zde, aby vám pomohla určit, kolik peněz potřebujete nashromáždit a do jakého data. Svůj plán můžete kdykoliv změnit. Go & Grow vás bude informovat, zda jste na cestě k dosažení svého cíle, nebo jste pozadu.

Důvody, proč používat Go & Grow

Odvětví P2P získalo v posledních několika letech obrovskou popularitu. Někteří investoři nicméně cítí, že tuto neuvěřitelnou příležitost nemohou využít, protože nemají dostatek zkušeností. Bez ohledu na úroveň vašich zkušeností nabízí Go & Grow prvotřídní výhody pro všechny:

 • Návratnost až 6,75 %* ročně.
 • Rychlejší likvidita – svou investici si můžete vyplatit s minimálním úsilím.
 • Nižší riziko než naše ostatní produkty – díky diverzifikovanému portfoliu založenému na pokročilé a spolehlivé technologii.
 • Daně platíte, pouze když činíte výběr, který je vyšší než vaše počáteční kapitálová investice*.
 • Své současné portfolio na Bondoře můžete převést na Go & Grow.
 • Můžete nastavit automatický převod ze svého současného portfolia na Go & Grow. To je užitečné, pokud chcete svou hotovost reinvestovat tam, kde budete mít rychlejší přístup ke svým penězům.
 • Je zde fixní poplatek 1€ za výběr bez ohledu na velikost účtu.
 • Žádné roční poplatky za správu.
 • Sdílejte přístup ke svému účtu a investujte s lidmi, kterými důvěřujete, abyste dosáhli společného cíle.
 • Vhodné pro začátečníky, protože nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s investováním.
 • Nejsou nutné žádné transakce na sekundárním trhu.
 • Automatické funkce

Jaký je rozdíl mezi Go & Grow a našimi ostatními službami, které Bondora nabízí?

Zásadním rozdílem mezi Go & Grow a Správcem portfolia nebo Portfoliem Pro je likvidita. Pokud hledáte krátkodobý produkt, ve kterém můžete peníze z investice rychle vybrat*, s našimi současnými produkty je to obtížné. Nejprve musíte své portfolio půjček, které chcete prodat, dát na sekundární trh, kde si ho mohou koupit ostatní investoři. Ti převezmou na zbývající období půjčky vaši půjčku za cenu, kterou si stanovíte, a vy obdržíte na svůj účet na Bondoře prodejní cenu. Rychlost prodeje závisí pouze na poptávce investorů.

Pokud používáte Go & Grow, neinvestujete přímo do konkrétní půjčky, ale místo tohoto investujete do několika různých půjček. Pokud již máte u Bondory nějaké investice, můžete toto portfolio prodat na svůj účet Go & Grow (to probereme podrobněji níže). Nevýhodou používání Go & Grow v porovnání s našimi současnými produkty je, že pravděpodobně dosáhnete nižší míry návratnosti (až 6,75 %* ročně). Ve Správci portfolia a Portfoliu Pro vaše návratnost závisí na strategii a vybraných filtrech.

Související články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button